Novinka Tip

Durable Comfy

Durable Comfy je měkká a hebká příze vyrobená ze 100% akrylu z mikrovlákna, což z ní dělá prémiovou akrylovou přízi. 


  • Zvolte variantuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávkuNa objednávku
85 Kč
  • Varianta
Kategorie: Příze
Hmotnost: 100 g
Návin: 266 m
Složení: 100% akrylové mikrovlákno
Doporučený háček: 3 - 4 mm
Tloušťka příze: 2 (Fine)
Zkušební vzorek 10 x 10 cm: 33 ok x 22 řad
 

Mikrovlákna jsou extra jemná vlákna, která jsou velmi příjemná na dotek. Tato vlákna dodávají Durable Comfy lehkou a měkkou strukturu a zároveň zajišťují, že je příze pevná a odolná.

Durable Comfy dokáže dobře absorbovat a odvádět vlhkost. To znamená, že háčkované nebo pletené věci jsou vhodné i za teplejšího počasí. Ideální příze pro pěkný oděv, šálu, šátek nebo krásnou čepici. Příze se skvěle hodí i na deku.